PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583309}

Kryptonim U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.
7,2 115 736
ocen
7,2 10 1 115736
6,2 35
ocen krytyków
Kryptonim U.N.C.L.E.
powrót do forum filmu Kryptonim U.N.C.L.E.

W hotelowym pokoju

ocenił(a) film na 9

Już za samo to co odstawia Alicia Vikander z Armie Hammerem w scenie w pokoju hotelowym obejrzeć ten film trzeba.

CrazyIvan

A zauważyłeś/łaś, że to ta sama piosenka co w Dirty Dancing? Te filmy dzieją się w podobnych czasach.
No ale... Baby udało się uwieźć Johnego przy tej piosence. Gabi, no cóż - wszyscy wiemy jak to się skończyło. ;-) Ale wystarczyło, żeby Ilia zmiękł. ;-)

Melante

Albo i stwardniał;)

CrazyIvan

W ogole filmy tego rezysera GR zazwyczaj sa bardzo dobre.Szczegolnie lubie jego filmy-mocne gangsterskie/akcji ze specyficznym humorem.Przypomnial mi sie film"Przekret" i ta akcja napadu na lombard i nie moga z niego wyjsc bo mysla ze wlaczylo sie zabezpieczenie.Nagle wchodzi ich wspolnik i okazuje sie ze po prostu otwierali drzwi nie w ta strone co potrzeba,a juz czekali zrezygnowani na policje.Na pewno pamietasz ta scene.Smialem sie z niej 5 minut.Nawet teraz.Ritchie ma swoj specyficzny styl.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
skolim_filmweb

Mnie się tylko nie podobają te grające fujarki w tle w każdym jego filmie.

ciosina

Jakos nie zwrocilem nigdy na to uwagi.To brytyjczyk i mozliwe ze ma jakies irlandzkie pochodzenie to chyba stad te fujarki :-)

ocenił(a) film na 8
skolim_filmweb

W sumie nie ma się do czego przyczepić bo robi dobre filmy. W Przekręcie fujarki były spoko ale teraz jak oglądam następny film i nagle słyszę te dźwięki i mam ochotę głośno powiedzieć " OK! Wiemy , że to twój film Ritchie!"

skolim_filmweb

Przekręt uwielbiam:D:D:D Najlepszy film GR, sceny z trójcą z psem rozwaliły kosmos....

ocenił(a) film na 8
CrazyIvan

Dla takich scen robi się filmy :)

ocenił(a) film na 8
legend 1

Zgadzam się:D.

ocenił(a) film na 7
CrazyIvan

Świetna scena :))
oglądałam jej wiele powtórzeń;
Alicia boska :)

ocenił(a) film na 9
CrazyIvan

Oj zgadza się :) ta scena przeze mnie też była 'gwałcona' kilkakrotnie :D i scena jak włączał jej ten nadajnik :D jak z początku się speszył [jak taki chlopiec...]Mysle ze nagrywajac te scenki -swietnie się bawili :) ona na pewno haha jak go waliła po buzi :D

ocenił(a) film na 5
CrazyIvan

Serio? Najslabsza scena...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones